beküldve: 2008-02-06 21:04:27
(#757) Válasz Miyü (#756) üzenetére
Fyndra
[ Rászokóban ]
Szerintem a Dramacon azért [is] sikeres, mert tökéletesen bemutatja egy con őrült hangulatát - még ha egy amerikaiét is Én spec nem vagyok oda meg vissza az ilyen típusú no-sztori-limonádé cuccoktól, de con után eszméletlen jót szórakoztam rajta, és egy rakás szituáció tök ismerős volt Egy Nyári srácok, vagy egy Borsmenta lehet jó próbálkozás kiadás terén, de azok nem fogják megváltani a világot - a Dramacon viszont a jó témaválasztás miatt "veteti magát", és korosztályfüggetlen

Death Note viszont valahogy kétlem, hogy jól fogyna. Rengeteg a rajongója [évekkel ezelőtt hol volt még ez a sok fan...], de a manga olyan tömény olvasmány, hogy ihajj Lehet, páran beleunnának a negyedik-ötödik kötet után

Nekem amúgy már nincsenek igényeim; akkora csoda volt számomra a Kensin, hogy majd talán 40 év múlva magamhoz térek a döbbenetből, és akkor majd beírok valami szolid mangacímet, amit senki se ismer
 
A boldog lét egyik alaptörvénye: minden olyan hasznos holmit fokozott gyanakvással kell kezelni, ami kevesebbet nyom, mint a saját használati utasítása.