beküldve: 2008-02-07 17:46:48
(#267) Válasz Lanwell (#266) üzenetére
Kioli
[ Gyalog ]
Drága gyermekeim a virágos mezőn! Ne csináljatok már úgy, mintha életetek legnagyobb törése lenne, hogy csúszik a Kensin 2! (vagy ha így van akkor baromira irigyellek benneteket!)


Azt hiszem nem ez az életem legnagyobb problémája, de remélem nem én vagyok a hibás amiért nem szívlelem a realitást nélkülöző ígérgetéseket.


Ki fog jönni. Mikor? Majd! Addig szerezzetek egy kis valós életet magatoknak, nem hiszem el, hogy a kiadásig csak szorongva reszkettek hideg verítékben a szoba sarkában...


Igazából az sem érdekel mikor jön ki, szeretem a Kenshint, de tudok élni nélküle is, viszont ez az ide-oda rakosgatjuk a megjelenés határidejét dolog szúrja az oldalam. Vagy rendesen kell megválasztani, vagy nem kell beígérni. Ennyi. Én egyszerűen csak egy kis józan gondolkodást szeretnék kérni.


Szóval nyugalom, mindennek meg van az oka, ami ha olyan, Csaba biztos meg fogja osztani veletek.


Ha olvastad a korábbi hozzászólásomat, akkor tudod, hogy pont ezt várom Szerintem ez a minimum amit a manga olvasói megérdemelnek a türelmükért ha már betarthatatlan határidőt szabott magának a Mangafan.