beküldve: 2008-02-10 10:03:55
(#347)
PICILÁNY
[ Megszállott ]
édesem(már ha nem baj a megszólítás)! én pont ugyan így látom a helyzetet és az én osztálytársaim sem értik h lehet ilyen hamar végezni a könyvekkel és a mangákkal (igaz van egy fegyverhordozóm..igen cicám rád céloztam..)aki olyan szinten van mint én s még imádja is a manga/anime világát.. vele szoktunk majdnem minden órán olvasni vmit...
a kultúráról meg annyit hogy multkor a trollin olvastam a grimm mesák mangát egy néni meg odajött h milyen perverz dolog mangát olvasni (gondolom csak hentai-ról hallot azt sem tom h kitől)és h az még a problémája h nem olvasok biztos mást csak (az ő szavaival élve)"mocsokságot" mikor közöltem vle h én alapjáraton mindent szeretek de ez az amivel teljes lessz a létem kikészült idegileg(meg az is közrejátszhatott h kiselőadást tartottam a fontosabb műfajokról és az animebe is bevezettem kicsit..)és leszállt a kövi megállónál megállapítva h bunkó vok és az is maradok mert ezt a szemetet olvasom..
ui:bocsi h ilyen nagyra sikeredett..
 
"-úgy mászkál az álványon mint aki mindig ezt csinálja".."-anya hiszen mindig ezt csinálja..ez a munkája"..
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-02-10 10:04:56