beküldve: 2008-02-15 18:06:23
(#360) Válasz Oza (#359) üzenetére
Tspawn
[ Rászokóban ]
Én ma vettem meg a mondot,szerencsére 3 ujságárús van a közelemben, és a harmadikban volt.Amiben az volt a röhej,hogy a a város kellős közepén állt,ahol szinte minden nap kb 5-10 ezrek mennek el. És ugye itt még nem lopkodták el az ujságot.
az ujságrol mit mondjak? Háááát azért nem dobtam magam hanyatt tőle,ettől volt már jobb szám is.
Ami szerintem (számomra) érdekes belőle:

Death Note,Porco Rosso,Danocuga,Jkult: sebbesség,kill,zipang,busho,prp g,Studio mondo.Meg még 1-2 dolog de még úgy nem nyálaztam át a lapokat
Ja meg még a juklt: sound,de ahogy láttom nem nagyon fog érdekelni ez a fajta japán zenei irányzat(ok).Erről jut eszembe lehet,hogy én vagyok ezzel egyedül.De az a Alice Nine zenekar poszter az aztán kellet nagyon oda .Sorry ha ezzel valakit megbántottam,de nekem nem nagyon jön be.Inkább akkor valami mást raktak volna oda,mondjuk egy Akira posztert ,vagy egy jó kis NMU képet .Bár azt kétlem,hogy valakit érdekelne mert ugyanis a hip hop irányzatot követi.Na mindegy bocs ha sok hülyeséget vagy nem tetsző dolgot írtam,de már akartam valamit írni unalmamba.
Én a poszternél mindig gondolkodok vagy 5 percet hogy hány a lány és hány a legény a Nine-ban Amúgy jó ez a szám is, főleg hogy a Japán készkaját is boncolgatja, bár odáig még nem jutottam az olvasással