beküldve: 2008-02-20 11:39:36
(#238)
フリツク オル シィ
[ Megszállott ]
Holci: a gond az, hogy én már réges régen bocsánatot kértem azokért, amiket te már megint felhoztál... ha nem vetted volna észre, már régóta befejeztük az általad emlegetett stílust... arról nem is beszélve, hogy az offolásokért is mindig elnézést kérek, ha észreveszem (vagy szólnak érte)... szóval elmondhatom, hogy igyekszem betartani a szabályokat... de úgy tűnik, hogy ezek a dolgok elkerülik a figyelmedet, és a változásokat nem veszed észre... de mindegy...
Arról nem is beszélve, hogy ez a topic egy vitaszoba, ergó megengedett, hogy egy kicsit eltérjünk a manga/anime témától...
Nos, ennyi... és nem, nem fogok megsértődni, mert értelmesebbnek tartom magam annál, hogy felhúzzam magam a rosszindulaton... illetve eljutottam idáig... ajánlom, te is próbálkozz meg vele... jó dolog túljutni a sérelmeken...
Jah, még egy dolog: ha annyira offolós, illetlen és képmutató lennék, mint hiszed (vagy állítod) rólam, a szerkesztők engem is letiltottak volna - mint ahogy ez másnál már meg is történt...
 
今 昨日明日… 何時までも 1-2-3
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-02-20 11:42:10