beküldve: 2008-02-26 09:04:16
(#133) Válasz Dr. Zsu (#132) üzenetére
Sen17
[ Addiktgyanús ]

elistökéltem hogy egyszer fogok is rendesen cosplayezni..de az számomra még lehetetlen én nagyon igényeset szeretnék ebbe azis beletartozik h pl combról kéne fogyni..na nem mintha kövér lennék vagy fogyi mániás (azt d eutálom) de anime karakterek nagy része sovány...és utálom ha valaki beöltözik és alkatra semmi hasonloság.. pl (dagadt lány inuyasha) ezeken leszoktam taglózni viszont elismerem h fan és h szenvedet a jelmezzel..bár én magam ugy vagyok vele hamár beöltözök valameik szereplőnek akkor az anime tisztelete is kivivja h törekedjek a legjobbra..nem vagyok nagy verseny szellem..nade akkoris..és akor it van a paroka kontaklencse kérdés..plusz az h nemtudok varni..kapásból halom probléma..


öhm én nem akarok kötekedni de ez egy pöttyet cosplay-sznobosan hangzott Persze, hogy minden animekarakter jól néz ki, azért elég durva lenne egy mázsahúszas animefőhős nem? Meg ha megnézed japánban annyira más az étrendjük, hogy ott nem nagy kihívás soványnak maradni. De Magyarországon azért egy kicsit már a helyzet. Nem lehet mindenki modell-alkat, de attól még igen is cosplayelhet. Jó persze ha valaki tisztában van azzal, hogy kufibb, az azért ne öltözzön Szandónak, de miért ne húzhatna olyan ruhát, ami azért nem ilyen csöcski magamutogató valami. Főleg ha az illetőnek még tehetsége is van a kosztümkészítéshez. És most nem azért kötekedem, mert túlsúlyos vagyok és az önérzetemet sérted, de ha mindenki csak akkor cosplayelne, ha kottára megegyeznének a testi adottságai a választott karakterrel, akkor nem túl sokan cpznének, nem?
 
We've been dreaming But who can deny, It's the best way of living Between the truth and the lies.