beküldve: 2007-04-16 19:11:24
(#52) Válasz Nemes1s_2.0 (#50) üzenetére
Hanon
[ True shotafan ]
Még mindig nem vágom hogy a Mangafan hogyan nem fog belerokkani anyagilag a Narutoba..mármint ha tiszteségesen ki akarják adni az összes kötetet (god save uuus.. ) Annyira még nem nagy a mangafanok tábora,vagy ennyire szépen összegyűltünk? Akkor meg mégiscsak van minek örülni ^_^


Látom nem jött be neked a Naruto.Láttad már a Shippuuden-t?Sokkal jobb mint az alap Naruto.(sokkal komolyabb,durvább...több a piros stb.)


Nálam a Nárutó már ott elásta magát hogy 20000 részes +/- pár nulla...aztán ronda és ninjás,kész,ennyi elég ahhoz hogy ne szeressem.
De nemcsak azért kezdtem el itt nyafogni mert nem jön be túlzottan,hanem mert tényleg elég nagy terjedelmű és sajnálnám szegény Mangafant ha belebukna..ha meg azt csinálják hogy próbából kiadnak pár kötetet és ha nem fogy akkor kész vége mint a Twin Peaks-nek (vagy RTL-en szerencsétlen Sailor Moonnak..T_T) akkor egészségükre.De őszintén remélem hogy semmi ilyen nem fog történni és venni fogják mint az Árnybírót,csak nekem fáj a pici szivem mert nem ilyen lovat akartam
 
What? Robot zombies with lasers? Lasers don't exist!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-04-16 19:12:55