beküldve: 2007-04-16 20:05:51
(#58)
Sen17
[ Addiktgyanús ]
Lehet, hogy sokan nem értékelik a Narutot, de sz'tem az egyik legjobb manga(na jó, a One Piece-t nem veri), amit csak kiadhatnak a magyarok! Engem elsőre megfogott, szvsz a rajzolása is ott van, főleg a későbbi kötetekben.
Nos, hogy őszinte legyek, úgy igazán a 20 rész után kezd jó lenni az anime, amikor már megkezdődik a chuunin vizsga... Onnan kezd bevadulni a sztori, jönnek a jobbnál jobb fordulatok, és folyamatosan felszínre kerülnek azok a kötelékek a karakterek közt, ami megadja a sorozatnak azt az igazán jó Narutos feelinget.
Ami meg a Shippuudent illeti, nyilván mind a mangában, mind az animeben színvonalasabbnak tűnhet, de ha valaki csak azt kezdi el nézni, annak se füle-se farka nem lesz, mert jóformán azt se fogja tudni, hogy miről szól az egész...

Szóval én csak díjazni tudom a Mangafant, hogy belevágott ebbe a projektbe, de szerintem megéri majd a "kockázatot" és rengeteg manga- és narutofant tesznek vele boldoggá
 
We've been dreaming But who can deny, It's the best way of living Between the truth and the lies.