beküldve: 2007-04-17 10:34:23
(#21) Válasz Parthenias (#18) üzenetére
Loona
[ Rászokóban ]
Ami a másik végletet illeti, Edaniel tényleg elég szánalmas alak, főleg azután, hogy ő az első őr. Ilyen tisztséghez valami normálisat várna az ember.... de legalább így is szakít a "hagyományokkal" a manga, és lehet benne egy ilyen nyominger is valaki.
Bár ha ő ilyen, akkor hogy fognak kinézni a többiek?
Amúgy jó fej karakter Edaniel... Annál a "Kommunizmus ártalmas a szemre"-kiszólásnál kezdtem szakadni a röhögéstől. Egyszerűen nem lehet komolyan venni!

Pfú, na őt hagytam volna ki az egészből. Mondja csak, aki úgy gondolja, hogy maradi vagyok, de nem szeretem az ilyen "minden sztoriba kell egy vicces karakter" hozzáállást, fölöslegesnek tartom és idegesítőnek. (plusz, eleve nem kedvelem a komédiát, komédiázást, ilyesmit - mozgóképen sem, filmen egyáltalán nem, mangában se)
Én gonosz módon igyekeztem nem figyelembe venni az illetőt, mikor olvastam: nehogy már elrontsa nekem itt az egészet

Pont a "nem lehet komolyan venni" mondatoddal írtál le mindent, amivel nekem bajom van ez esetben. Sajna mindent véresen komolyan veszek (bár ne tenném - néha elég önpusztító), meg maga a történet is komor, szerintem nem megy bele az ilyen.
 
"hold your breath and count to ten and fall apart and start again..."
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-04-17 10:36:05