beküldve: 2008-04-06 15:33:36
(#418) Válasz Hmmm.... (#416) üzenetére
Tenchi bácsi
[ Új arc ]
Esélylatolgatás kicsit másképpen:
ha "X" db manga közül válogathat a Mangafan, akkor a lehetőségek száma az adott esetben "X alatt a 4" (hogy mikor melyikre esett a választásuk az teljesen mindegy), =X!/4!*(X-4)!
a nekünk kedvező eset, hogy 4-ből hármat találunk el, vagyis "négy alatt a három", tehát 4
ezáltal az esély, arra, hogy eltaláljuk azt a bizonyos 3 mangát, paraméteresen, rendezve: 96*(X-4)!/X!, vagyis: nagyon kicsi, de nem lehetlen, ugyanis, mint tudjuk, már mind a 4-et sikrült összehozni


Latolgassuk tovább, jön Tenchi bá az okoskodásaival. /Erősen saját elgondolások alapján./

Szerintem Kodanshás mangákat ki lehet húzni a listáról, mivel úgy hírlik nehéz velük egyeztetni. Ami ezen a listán van, SZERINTEM nem lesz. [Link]
Röviden Oh my Goddes, 3X3 Eyes, Akira, Beck, Blame, Chobits, Fairy Tail, Getbackers, GTO, Love Hina és társai.

Aztán ami még nem valószínű, az szerintem Gravitation és Tenchi Muyo. Többet nem tudtam kihúzni.

A négy közé esélyes a Death Note és az Inuyasha.

De így is kemény dönteni, az x számú eddig megemlített manga közül, mert sok van:
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.


Nah, most lehet latolgatni az esélyeinket.

[B]Így én szavazok az Inuyasha-ra, a One Piece-re, a Death Note-ra és a /Osa Logy helyett/ Vampire Knight-ra
 
moderátor
Szerk: 2008-04-06 15:56:23