beküldve: 2008-04-07 07:16:35
(#456) Válasz Hanon (#455) üzenetére
Rudymester
[ Megszállott ]
Damn, jobbra számítottam. Erre a zenére mocskosul nehéz vágni, végig nagyon egyhangú. Van egy másik remixe, amiben többször énekel a néni, az talán jobb lett volna. Gondolom úgy tervezted, hogy a zene hiányosságait majd a video pótolja, de ez valahogy (legalábbis részemről, én szemszögemből tekintve) félrecsúszott egy cseppett. Aztán van benne pár eléggé romboló hatású effekt, valami színátmenetes cucc, sajna nem értek hozzá, lényeg, hogy ahogy azok becsúsztak, hirtelen kizökkentett, pedig az elején tényleg nagyon jól indult.

Plusz erről a számról mindig a csóré Budapest Parádé jut eszembe, de ez már egyéni szoc problem x')


Budapest Parádé? Azz a Náksi féle igénytelen tuc-tuc zene jellemzi.
A színátmenetes cuccok nélkül kicsit unalmas lett volna az eleje. Egyébként ráéreztél, hog mocskosul nehéz volt vágni, mert több mint 100 jelenet van benne. Nagyon sok meló volt vele, volt hogy 3 órát udtam csak aludni meló előtt.
Jó hogy nem vagy zsűritag, mert akkor egy amv (nem csak az anyém) nem kerülne be...
Egyébként nem tudom láttad-e az animét, de ha nem akkor is észrevehetted volna, hogy annak a története van elmesélve.
Utolsó szóként: Nagyfelbontásban, jó hanggal sokkal ütősebb a videó.