beküldve: 2008-04-09 11:04:39
(#66)
Daimoon
[ Megszállott ]
10 nap van hátra.
Bírjunk még ki ennyit. Tudom, hogy nehéz, és az utolsó héten már mindenki lelke labilissá válik, de nyugodjunk meg^^ Mondom ezt én, aki már most nem tud aludni, és a CP-m ben úgy fogok kinézni, mint Uchiha Itachi, akkora karikák lesznek a szemem alatt. xD
Most várhatólag jobb helyzet lesz a bentlévőknek, ugyanis "elméletileg" kicsit több helyünk lesz, mert ki lett bérelve a PeCsa étterme is, szaal remélhetőleg a 150 ember helyett csak 50 lesz rosszul. (Gonosz vagyok?... )
Azt írják, hogy kint is felállítanak egy sátrat, ahol szintén lesznek programok. A programok, amik közlését már én is hiányolom, de ne feledjük : Jobb későn, mint soha^^
Megjelenések? Ahogy tavaly. A Fele már a Con előtt meg fog jelenni...xD
Egy kérés azokhoz, akik az "Én akkoris végignézem az AMV-vetítést" címszó alatt érkeznek a Conra : Ha valamelyikőtök látni fogja a FF X & X2-s AMV-met, az dobjon egy mélt. Ugyanis nem biztos, hogy akkor éppen ott tudok majd lenni^^ Rengeteg dolgom lesz a Conon, szaal mák, ha le nem késem a CP-t.^.^
És még valami : Aki a BKV/MÁV sztrájkok miatt aggódik, az ne féljen, ugyanis utánajártam, és nem nagyon terveznek sztrájkot azon a napon, amikor őrült anime/mangarajongók szállják meg a Petőfi Csarnokot...
 
Én voltam a Kék Trollféleség a Sakuraconon xD =)