beküldve: 2008-04-09 15:54:38
(#33) Válasz Dragda O'Riley (#32) üzenetére
hiro nara
[ Új arc ]
Hali!
Most olvastam ezredszerre a könyvet és......Még mindig imádom! Egyszerűen fenomenális.

A film. *köhécsel* A képi megoldások elég jók voltak, a zene pedig csúcsszuper, de eléggé megkavarták a sztorit és úgymár nem tetszett.

A manga. Olvasom-olvasom, de szeretni nem tudom. Ez van.

A második film tényleg nagyon vacak?



Hát én nem estem hasra tőle... nekem mindkettő megvan (meg a könyvet is olvastam persze), az első film nemrossz sztem bár tény h nem adja vissza a könyvet, a második pedig elég uncsi... van benne egy nagy adag amerika-ellenes töltet, meg sok unalmas lövöldözős húsdarálós, de a végefelé van egy-két jó rész, meg vannak benne jó szövegek. egyik osztálytársamnak odaadtam, de ő az 1. óra után lekapcsolta :P

amúgy én most dolgozom a könyv második részén, próbálom visszaadni a stílust. ez nem a második filmből készül, hanem egy vadonat új történet lesz (BATTLE ROYALE 2: Gyerekjáték) csak elég sok az előkészület, mer ki kell találni a fegyvereket, meg a jellemrajzokat + ügye h kinek mien a háttere meg h ki öli meg hogy, hol stb. elég összetett a dolog...
 
„Ha valami nagyon értékes neked, míg el nem veszíted az életed, ezzel a két kezeddel kell megvédened!”