beküldve: 2008-04-12 22:43:20
(#344) Válasz Berni (#342) üzenetére
Akinom
[ Rászokóban ]
Sziasztok!!Shippuuden 53.rész anime:szóval hogy én nem tudom ti észre vettétek-e de Sasukének oan fura arca van mintha sajnálná Narutoékat ,meg egyálntalán nem olyan mint aki itt helyben végezne velük Várok véleményeket!!


Szerintem Sasuke CSAK nem lesz olyan bunkó, hogy kinyírja Narutot...Akkor nem lenne értelme tovább a sorozatnak.
Különben is a Kyuubi is figyelmeztette Sasukét, hogy ne ölje meg Narutót, mert ha mégis megteszi, akkor azt amíg él örökké bánni fogja!!!

Én inkább azt gondolom, hogy Sasuke lesz az EGYETLEN (természetesen a későbbiekben, most még Orochimaruval és Kabutóval marad), aki majd kordában tudja tartani a Narutóban élő Kyuubi-t.
Ezt a gondolatom az is alátámasztja, hogy Sakurának megmondta Jamato kapitány: a Kyuubit lecsillapító technikát nem lehet megtanulni (Jamato is ezt használta Narutónál úgy a 44 - 45. rész környékén)
Erre mi történik??? A Kyuubi a mostani találkozásuknál mégis azt mondta Sasukénak, hogy akkora erő van a srácban (mármint Sasukéban), ami még az ő hatalmas démoni erejét is képes visszaszorítani...

Erről a verzióról mit gondoltok?
 
" A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették, hogyan kell relülni!!"
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-04-12 22:47:48