beküldve: 2008-04-14 08:00:03
(#48) Válasz Nona (#36) üzenetére
NortonGirl
[ Gyalog ]
Ahol én lakok ott az emberek 99%-a azt se tudja mi az anime...Sőt! Engem kiröhögnek a hobbim miatt

Téged legalább csak kiröhögnek

Akkor meg szerintetek nekem az új iskolában hogyan fogadták, hogy engem érdekel a japán kultúra és megtudom különböztetni a DragonBallt a Sámánkirálytól vagy Japánt Kínától... Egyik alkalommal arról is tanubizonyságot kaptam, hogy egy bizonyos tanárom nemtudja, hogy Tokió nem Kínában hanem Japánban van... Meg azért ha valaki azt mondja nekem, hogy Japán=Kína=Korea egyremegy tökmindegy akkor nagyon nagy agymosást szoktam tartani, hogy a II. Világháborúban nem volt mindegy, hogy Japán támadja-e Kínát és Kóreát vagy fordítva. De vannak aranyos megértő osztálytársaim egyszer Ők is rámerészelték mondani a topicra, hogy tökmindegy fogtam egy papírost és leírtam Japán és Kína kultúrális és egyéb különbségeit. Elolvasták és megértették, hogy a két ország azért eléggé különbözik. De így is vannak olyan bunkók a suliban akik szeretenek ezzel cikizni. Aztán visszavágok az alapvetőintelligencie elvével és máris elcsendesülnek
 
INGYEN ÖLELÉS! :)
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-04-14 08:01:14