beküldve: 2008-04-15 18:47:19
(#148) Válasz Rudymester (#124) üzenetére
NortonGirl
[ Gyalog ]
Mondhatnám, tapasztalt conos vagyok, de csak annyi történt, hogy régóta járok ezekre az összejövetelekre.

Öööö pill megszámolom... Ez lesz az negyedik Conom:) Hú de öreg vagyokXD Azért én is tudnék adni valamilyen szintű jótanácsokat és/vagy véleményeket.

Sorbanállás: Ha elővételes vagy esetleg helyben vásárolsz, érkezz korán, mert már 9kor hosszúak lesznek a sorok. Aki már volt a pecsánál, annak példaképpen: Szemben állsz a pecsával és képzeld el a sort, ami a jegypéntártól egészen a pecsa jobb oldaláig tart...

Engem Con előtt az izgat fel igazán amikor állok a tömegben és várok... Az egy életérzés
Ha csak magyar kiadványokat veszel, akkor felesleges betámadni a pultokat, mert a legtöbben odamennek úgyis és nagyon fárasztó egy halom mangát cipelni egész nap.

Nana, én imádom ha a mangáktól és egyéb kütyüktől nehéz a táskám. Ami pedig a pultokat illeti én mindent összetapizok mert imádok turizni az animés kacatok között

A nagyteremben jó pöffeszkedni, de egész nap unalmas és fárasztó, ezért nem érdemes csak ott lenni. Valamint itt kérnék meg mindenkit hogy: Ne foglaljatok órákig helyeket táskákkal és kabátokkal mert más is szeretne leülni.

Én jó kislány vagyok, vagy a kezemben van a táskám vagy a cipőmmel szorítom a lábaim között. Néha ha viszont leteszem a táskámat egy székra akkor csak egy barátomat várom aki elfutott mondjuk WCre vagy egyszerüen nagyon elfáradtam és kimerültem és gyorsan letettem egy támasztékraa táskámat, hogy a vizemet előkaphassam. Aztán úgyis megyek tovább.

Kaját, innivalót hozzatok, mert a pecsa büfé nagyon drága...
Viszont a Pokka féle citromos-mézes zöld teát MUSZÁJ megkóstolni! annyira finom!!!!
Bár a con honlapján az van feltüntetve, hogy nem lehet kajálni bent, de ez egy baromság. A nagyteremben senki nem fogja észrevenni, hogy a ezer ember között kajálsz...
Szerintem nem hiába írják ki egy honlapra. Meg ha belegondolunk kint a Parkban a friss levegőn sokkal jobban esik a Pocky meg a szalámis szendvics.

Készüljetek fel, hogy nagyon meleg lesz és ezálltal kicsit büdös is... Ez viszont minden con tartozéka.
Ajánlom a dezodort, reggeli mosakodást, fiúknak AXE-ot, lányoknak valami könnyed illatú parfümöt. Mondjuk Celine Diont:P

Ha nem akasz megnézni egy anime vetítést, akkor menj inkább ki vagy legyél csendben. Ne telefonálj, mert rohadt zavaró! Ne nyafogj a többiek között, hogy ez milyen szar... (tapasztaltam, szánalmas volt).

Azt nagyon, de nagyon utálom... Engem hívnak mobilon inkább elmegyek a mellékhelyiségbe vagy ki a parkba és ott nyugodtabb körülmények között veszem fel a kapcsolatot embertársaimmal. Idegesítő és illúzióromboló amikor egy-két emberke az aggódó szüleinek kell, hogy ordibáljon a telefonba mert akkora a zaj...

Asszem ennyi...

Részemről is. Tudom, hogy egy kicsit álszenttül sikerült, de mániákusan figyelek arra, ha közösségi rendezvény van próbáljam meg fokozni az emberek eseményélvezetét.
 
INGYEN ÖLELÉS! :)