beküldve: 2008-04-20 08:03:45
(#37)
pansy
[ Rászokóban ]
Látom itt valami vita volt, nincs időm visszaolvasni per. pill., de később megteszem. Amit viszont tudok, az végre valamiféle vélemény a DHARMA-ról:

Tegnapi Conon ez volt az első, amit megvettem. Én alapból támogatom (mármint ugye elméletben) a magyar mangákat, mert tényleg van, akinek van hozzá tehetsége vagy képessége vagy milye, hogy megtegye és akkor már tegye is meg. ^^ Szóval remélem egyre több ilyen kezdeményezés lesz.

Magáról a könyvről annyit, hogy pozitív csalódás volt (főleg a Magyar Múzsa után... no comment). Nagyon szép a borító és a belső szerkezete is. Volt benne 1-2 történet, ami nem volt számomra teljesen érthető, de lehet, hogy bennem van a hiba. Az artwork elég változatos volt, volt amelyik jobban tetszett és volt, amelyik kevésbé. :) Két one-shot-ot emelnék ki, bár a többi is jó volt, ez a kettő abszolút elnyerte a tetszésemet, remélem nem haragudtok meg, ha elmondom. ^^
Az egyik a monochrome, aminek bár nem sok története volt, mégis nagyon tetszett. Nem a rajz miatt, inkább a josei érzés miatt. Ez volt az a történet, amit simán el tudnék képzelni egy többkötetes sorozatként, szépen kifejtve.
A másik pedig a Teameghívás a Cukormókus-galaxisba... hát a rajza lenyűgöző. Nagyon tetszik a rajzstílus, öröm volt ránézni, és emellett a történet is nagyon egyedi. Ha egy szóval kellene jellemeznem, akkor talán "magával ragadó"... hopp ez két szó. xD Tegnap óta hivatalos Szacsi fan vagyok. ^^

A többiről is írok majd pár sort, mikor több időm lesz. Mindenesetre gratulálok, és azt szeretném kérdezni, hogy dedikáltatni lehet-e majd valahol? Ott helyben eszembe se jutott ezt megkérdezni, csak gyorsan megvettem. XD