beküldve: 2008-04-20 21:00:12
(#276)
フリツク オル シィ
[ Megszállott ]
Na, ha már mindenki, akkor én is... lol

Szal... negyed kilencre értem a pecsához, szakadó esőben, és némi kárörömmel az arcomon villogtattam a szegény jegynélküli sorbaállók előtt a magenta karszalagomat... XD
Megérkezvén rögtön a backstage felé vettem az irányt, ahol egy naon rendes büfés bácsi kinyitotta a bazi nagy zöld ernyőket, és rögtön barátságosabb - és szárazabb - lett a hangulat... közben hallgattam az időről időre megszólaló információt, miszerint: "akik interneTTen rendelték a jegyüket, az étterem felőli bejáratnál vehetik át..."
Lassacskán kiderült az ég, befutott a kicsi családom, és megnyíltak az nagy con-kapuk... viszonylag gyorsan be is jutottunk, némi táskaellenőrzés után rutinosan ruhatár, és irány a nagybevásárlás... jobb túlesni a pénzköltésen mihamarabb... :))
Rengeteg cuccal lettem gazdagabb és még több lóvéval szegényebb... még jó, h ott volt mellettem gyermekeim apja, és némileg korlátozott - bár nem sok sikerrel - a költekezésben...
Hát igen... az a bizonyos "klotyó-trükk"... az emberek nőnemű egyedei meg vannak győződve arról, h egy lány csakis és kizárólag egy női wc-ben könnyíthet magán... hááááát.... nem.... lol
A férfi wc is alkalmas t. hölgytársaim, és nagy előnye, h nem kell órákig sorban állni... elegendő némi hangos: "bocsi, bocsi, nem leskelődni, csak pisilni jöttünk" felkiáltás, és szabad az út... egy klozetfülkébe ketten... mert a fiúknál a fülkék is tágasabbak... és igen... a hímnemű egyedek még udvariasan a papírt is beadják, ha voltál olyan elővigyázatlan, h elfelejtetted bevinni... ^^
Nnnnaaa.... klotyó kipipálva, irány a nagyterem... amv-verseny, cosplay, stb... részleteket már annyian írtak, h azt most megspórolom magamnak...
És jött délben a fórumtali... Trisa: ezúton is köszi a szép tábláért... és ígérem, télleg megcsinálom neked a Sztahanov-érmet... lol
Jó volt végre látni a nicknevek mögött húzódó arcokat is... remélem, nem okoztam senkinek túl nagy csalódást... mindenesetre, ha szidni akartok, akkor most már tudjátok, h kit kell... heh
A délután viszonylag nyugisan telt... bár a karaoke-eredményhirdetés némileg megrázó volt... főleg utána Tonya és a "nép" előadásában a Boci, boci tarka és a Süss fel, nap c. művek...az este pedig kifejezetten kellemesen végződött... :))
Másnap reggel félig kómában reggeli a közeli piros-arany étteremben... és ismét nyíltak a kapuk...
Nyüzsi hasonló mértékű, bár érezhetően ott lebegett a fáradtság a conosok feje felett...
Cp-sek lementek, említésre méltó volt Chiyo-chan és Zseniális Teknős - aki télleg zseniális volt - ill. Ryo előadása... a csoportos egy-két kivétellel felejthető volt... :S
Délután eredményhirdetések, és már véget is ért a MAT mókatára... :((

Mindenesetre: isteni volt, imádtam, végre találkozhattam Veletek....

P.s.: KI AZ A SANYI???? lol
 
今 昨日明日… 何時までも 1-2-3
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-04-20 21:08:05