beküldve: 2008-04-20 21:21:22
(#278)
Hanon
[ True shotafan ]
Vasárnap:
Első pár percben úgy tűnt, mintha csak azért mentem volna ma el, hogy pisiljek. Végigmentem egyszer, semmi, kétszer, semmi, harmadjára elegem lett, és vettem egy aranyos kis Hoshou Hanon (Mermaid Melody) figurát. Cukker =^.^= Aztán elmentem a nem tudom milyen pulthoz, és végre eldöntöttem, hogy nem játszom el azt, amit legutóbb, amikoris nem vettem meg az Idő Urai dvdt, aztán meg ott utáltam magam miatta. Szóval ez is van már, hjaj de régi is :'3
Ugye az egyéni cp-ről teljesen lemaradtam, szóval arról nem tudok mit mondani, a csoportosakat viszont már végig láttam. Nos, egyik sem volt túl kiemelkedő, talán a Chili Boys, amin még mosolyogtam is. :')

Szóval, ma nem vadásztam le annyi cuccot, mint terveztem. De ez a Hanon figura b@szott aranyos *__________*

Jajj igen!! Nemhogy volt GirlyCard, de még shotaWalter (bár össze volt fogva a haja, szóval elvileg felnőt kiadás de nekem akkor is shotának tűnt :3) és mangaSeras is <3333 ^______^ Olyan jól néztek ki hárman együtt. Ha esetleg valakinek van képe róluk az kérem linkelje be *____*
 
What? Robot zombies with lasers? Lasers don't exist!