beküldve: 2008-05-07 17:09:48
(#25) Válasz Yaone (#24) üzenetére
Nagashi
[ Megszállott ]
Figyelj arra amiket mondok! Vagy komolyan hülyeségeket írok? Én nem szidtam howtodrawmangát progit azért nem definiáltam, mert ahogy elnéztem, mangaeditorokról volt szó. gportalos kislányokat csak jó szekírozni (egyik lába hosszabb mint a másik, négy ujja van, lehagytad a szemöldököt, egyik szeme 4 centivel feljebb van mint a másik stb) de jelek szerint nem nagyon fogadják meg őket. Azzal viszont egyetértek, hogy rajzolni előbb kéne megtanulni, mint mangát rajzolni (plusz oldalnevet meg kétszáz ficcset elpocsékolni) Viszont mikor ceruzás rajzokat raknak föl, annál jobb lenne ha legalább egy lineartot raknának föl. Amikor a fej segédvonalak ottvannak a ,,legérzelmesebb" jeleneteknél, ott az ember inkább kér lineartot :)


Viszont örülök neked, mint rokonlélek. közel s távol senki az érdeklődésemben...csak egy gáz osztálytárs...az tetszik neki amit kezébe adnak, mangát rajzolni csak másolni, és kicsit buzzancs a gyerek. na de ez off. Csak érzékeltetni akartam h dejó itt rokonlelkek között Jó lenne lelket vinni mangarajzolás topikjaiba (Vannak egyáltalán?)

 
"People never grow up, they just learn how to act in public." -Bryan White
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-05-07 17:10:58