beküldve: 2008-05-13 08:32:14
(#1622) Válasz Al Bundy (#1621) üzenetére
superkrumply
[ Addiktgyanús ]
Valaki szóba hozta a Jetix-es "verziót". Nos, ott most a harmadik évad megy - szintén "szétvagdosva", naná, hogy ne élvezhesd, helyette a három lila kör kerget egy piros vonalat típusú "rajzfilmeket" bizony lehet adni.

Szóval, Jiraya magyar szinkronját szerintem jól eltalálták, nekem nagyon tetszik. Viszont a Kyuby magyar hangja...
aki látta magyar szinkronnal a Fűrész-t, annak nem kell ecsetelnem, mennyire borzalmas lett a TV-ben látható és hallható bábú hangja. Szörnyű!

Azt már meg sem említem, hogy Neji = Nedzsi lenne, mert kár.

Elvileg a héten, szombaton már meg lesz az 5-dik kötet, ugye, Csaba-kun? Mondd, ha szombaton jelenik meg, mégis, melyik könyvesboltban lehet megvenni Bp-n?

A Született kémek c. három csajos rajzfilmet már meg lehet venni DVD-n itthon. Reménykedem, hogy a Naruto-t is megvehetem, de nyílván nem a szétvágott változatot - vagy ha azt, még az is jó, mert baromira bosszant, hogy 5 percenként magyar/lengyel szöveggel eltakarják a képernyő alsó harmadát, hogy most mit igyál, meg mi következik. A JX-es logo-t már meg sem említem. Inkább fizetek érte, DE NE zavarjanak be a marhaságokkal!




A vágatlan verziót, amit majd az animax fog leadni nyáron, tuti kiadják DVD-n is... talán pont a mangafan