beküldve: 2008-05-17 22:40:07
(#74) Válasz Nagashi (#73) üzenetére
Nagashi
[ Megszállott ]
Ma végignéztem a filmet (eddig csak youtubeos amv-kből ismertem, mert pisogán progit kellett tölteni hozzá hogy lejáttsza) hát gyerekek, nagyon fura lett a film. Az egész egy nagyon átírt gyerekverzió... kegyetlenség nulla, így a gonosz jó harca is elég üres célú, jelenetek és hangulat abszolút átírva. (nem pozitív irányban) van pár jelenet ami jól meglett csinálva / hangulatosabb mint a mangában (pl animében az amúgy is kúlos fantomlovagok harcrakészülése itt még faszább) de amúgy éppen a nyers, drámai jelenetek lettek minimax kaliberűek. Viszont pozitívum, hogy színesben pár hely jó lett, és harcok sem olyan narutosak mint amv-kből sejteni lehetett. Viszont mikor azt próbálták beetetni velem, hogy az ötödik kötet harcosa, Mago, a párducdémon vagy mifranc, a három kardot felváltva használó überegység az animében Mari, a mókusfrizurás egykardos nukupárduc élőhalott (mint Yjun) szolgája Yuitének, hát ott elkapott a frász...(Ezzel együtt ,,mari" és szando párbaja is a filmbe került, és véget is ér - jelzi, hogy nem gondolkoztak folytatásban) Csak azt tudom ajánlani, hogy ne hasonlítsd a mangához, és úgy nem rossz a film..
 
"People never grow up, they just learn how to act in public." -Bryan White