beküldve: 2007-05-09 07:59:02
(#39) Válasz alister (#36) üzenetére
mangattack
[ Új arc ]
Lehet, hogy le fogtok hurrogni, és egyet is értek a "befóliázzuk, hogy ne legyen belőle gond/botrány" elvvel, de...

...de látott már valaki olyat, hogy egy könyvesboltban/könyvtárban/st b be volt fóliázva egy teszem azt de Sade márki könyv?

És azért szerintem a hentaik jelentős része nem olyan durva, mint a Justine, a Juliette, vagy a Szodoma 120 napja.


Sőt pár éve egy Libriben még a fényképekkel illusztrált Káma szútra is védőfólia nélkül hevert a polcokon, az életmód könyvek között, három egész lépésre a mesekönyvespolctól. És akkor még nem is beszéltem arról, hogy egy átlag újságárus/könyves/stb hány izzadó tenyerű kiskorú vásárlótól kér személyigazolvány korhatáros termék vásárlása esetén...

Szóval szerintem aki akarja, úgy is beszerzi, akinek meg egy futó belelapozástól sérül a személyisége, az amúgy is kórosan labilis...

vagy én vagyok lelkileg nagyon stabil emberekkel körülvéve



De Sade Sodomája spec. be van fóliázva (ha belepillantasz, az is athenaeumos kiadvány, vagyis a miénk), legalábbis a könyvesboltokban így kapható. Könyvtárakban tényleg nem fóliázzák újra minden kikölcsönzés után . Amúgy a lényegi kérdés szerintünk az, hogy aki be szeretné szerezni az gond nélkül hozzájusson, akit pedig irritál, annak ne tuszkoljuk az orra alá. Máskülönben hál' isten túljutottunk a viktorianizmuson, és ugyan látható foszlányokban még némi poszt-prüdéria, az emberek mintha egyre inkább elfogadnák, hogy a sex nemcsak létezik, de még érdekes is tud lenni
 
"As your attorney I advise you to drive extremely fast and we'll sort out the details later."
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-05-09 08:21:14