beküldve: 2008-06-15 23:02:12
(#289)
..,
[ True mangafan ]
Egy picit feléleszteném a topikot, írok pár sort az első mangakísérletemről:

A címe Demon Hunter (Akuma Hanta), tipikus kaszabolós shounen. 6-7 oldalt készítettem el belőle, és mivel ez volt az első próbálkozásom, karaktervázlatokat alig csináltam. EL tudjátok képzelni, ezért milyen lett
A sztori: vannak démonvadászok, jelenesetben Shizuka, a full feketébe öltözött, keresztes nyakláncos csaj, aki egy revolverrel és a villámkéz varázslatával darálja a démonokat és Takeshi, a szamurájkardos pasas, aki tapasztaltabb démonvadász Shizukánál. Az első oldalon már a bevetésen vannak. Kinyitnak egy nagy ajtót és láncokkal kikötve ott van egy nagy szörny. Őt kéne megölniük. Csak a szörnynek hiányzik a két lába. Valaki már járt ott, és ismeretlen okból kifolyólag lemetszette a lábát. Na mindegy, főhőseink egyenlőre tojnak erre, Takeshi nekirohan a katanával, Shizuka meg a villámkézzel. A démon hirtelen megidéz egy védőburkot a semmiből. Ez elvileg lehetetlen, de Takeshinek erre is van magyarázata: mikor levágták Wasumi (a démon) lábait, az átalakította a fizikai energiát spirituális energiává. Így egy ideig még tudja védeni magát. Aztán a nagy csodálkozás és magyarázás közepette Shizukát megátkozzák. Takeshi nyom egy ellenátkot és itt hagytam abba ezt a mangakísérletet.