beküldve: 2008-06-16 08:23:28
(#538)
Trisa
[ Addiktgyanús ]
Hűű, hogy megnőtt a Magyar AMV-sek száma csak így tovább!
És, mivel mindenki önkreklámol, és is megteszem... de csak pár jobban sikerült videómmal (ha van olyan)

Idősorrendben visszafele:
Ez egy Elfen Lied AMV, de nem a brutálisabb fajta... Ezzel neveztem legutóbbi (Tavaszi) Conon, de nem került be a top 20-ba mivel leginkább szövegre épül az amv, belinkelek egy dalszöveget is:[Link]
És akkor itt a video:[Link] De megjegyzem, hogy kifejezetten rühellem ezt a munkámat; valamint hogy ez még nem a legeslegvéglegesebb verzió, de a végleges se tökély...

Szintén Conos AMV-m,

de most elfilozofáltam, ami lényegtelen

és az egy évvel ez előtti nem Tavaszi, ŐSZI (!) conon volt nevezve (a leggyengébb felhozatalban) bekerült a Top 20-ba! ezt az AMV-t szeretem... de nem a legjobb, szövegre nem kell feltétlen figyelni:[Link] Egyébként Grenadier az anime.

Aztán.... nem Conos, de egyik egyéni fav. : Wolf's Rain AMV, és valószínűleg azért nagyon nagy kedvenc, mert ekközben fagyott le legtöbbeta program, sőt még újra is kellett telepíteni, sé kétes volt, megmarad-e a munkám, de egyébként is szeretem na

önmunkaimádattúlt engés

/Hopsz lemaradt alink/: [Link]

Aztán végül és utolsó sorban egy Naruto AMV; a "mű" amivel először neveztem.... méghozzá... 2007 tavaszán, úgy hiszem....

(összefolynak az évek )

De az tuti, hogy nem lett top 20-as:[Link]

És egy kis utószó: azt ugye említenem sem kell, hogy a minőség az ratyi, és remélem, hogy tetszett némelyik ^^
 
"Ki korán kel, később még többet alhat!" Éljen a Szundikátus!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-06-16 08:31:02