beküldve: 2008-06-17 14:34:48
(#15)
Daimoon
[ Megszállott ]

Igaz^^
Tény, hogy egyre jobban elterjedt kis hazánkban az anime/manga kultúra. Nincs ebben semmi rossz. Várható volt, hogy kinőjjük a PeCsát.
A szervezők is gondolom úgy próbálják megoldani, hogy nekik is, nekünk is a legjobb legyen.
Jó lenne, egy kicsit nagyobb hely, persze, mindenki ezt szeretné. Részemről kellemes meglepetés volt a SakuraConon az újítás, a shop részleg áthelyezése. Szerintem semmi baj nem volt vele, levegőt lehetett a folyosón kapni, mindenesetre a bentlévőknek próbálják a legtöbb helyet, teret biztosítani.
Ez egy dolog. De ott van az érme másik oldala, hogy mi van azokkal, akik kint maradnak? Erre kellene egy jobb megoldást találni. Ha a Feje tetejére fordítjuk a Csarnokot, akkor is csak 2500 fő lehet bent. Ebből már nem lehet többet kihozni. És most írtam le a varázsszót : Kihozni. Szerintem megpróbálják a legtöbb programot a szabadban tartani, de ott van a másik nagy ellenfél : Az eső...
Én nem tudom mi lesz itt Ősszel, csak hatalmas kérdőjelek vannak még egyenlőre a témát illetően...
De egy fix, hogy ismét magamhoz szólítom legjobb barátomat, az elővételes jegyet....
 
Én voltam a Kék Trollféleség a Sakuraconon xD =)