beküldve: 2007-05-13 20:35:55
(#16)
liteon
[ Új arc ]
Végre sikerült hozzá jutnom a magazinhoz.
Amint haza értem a magazin volt az első, amit a kezembe vettem.
Nagy volt a várakozás hogy milyen lesz a magazin. A külső meg jelenése elégé biztató. Ahogy elkezdtem lapozni a kezdeti lelkesedés alábbhagyott. (Itt ne arra tessék gondolni hogy fogtam a magazint és a sarokba dobtam.) Csak hát. Igen a képek csodálatosak szépek jók meg minden. De! Lehetet volna egy kicsit több információ az adott animéhoz ill. mangához. Tény és való hogy az az információ ami mellettük szerepel az érdeklődés felkeltésére elég, viszont annak már kevés aki látta az adott animét ill. olvasta a mangát. A elemzések hiányoznak a magazinból a FMP simán lehetet volna elemezni hisz már elég sokan látták a sorozatott sőt ott van még a Spirált is. Az Akira megérdemelte volna hogy bővebben kifejtsétek. Már csak azért is mert a tartalom az A+ csatornán szereplő animékből került ki. És ez gondolom nem a véletlen műve egy új magazin nem indíthat ismeretlen animékkel ill. mangákkal. Remélem a következő számban az úgy mond „ismeretlen” animék és mangák jutnak főszerephez. Nem magam miatt kérem ezt hanem azok miatt akik csak az A+ és a Jetix-en láttak eddig animéket.
Ezt azért kérem mert a SakuraCon-on (én személy szerint nem voltam kint) sok olyan fiatal anime kedvelő volt kint akik az A+ ill. a Jetix-en futó animéken kívül nem láttak mást. Több különböző fórum olvasása után jutottam erre a következtetésre. Vissza térve a magazinhoz igen szellősre sikeredet értem ezalatt azt hogy elég gyorsan ki olvastam (pedig nem vagyok egy gyors olvasó). Pedig egy magazinnak az lenne a feladata hogy több napra elegendő olvasni valóval szolgáljon. Ebből a szempontból még fejlődnie kell az újságnak. Szerintem lesz olyan tartalomban gazdag mint a AnimeStars magazin. Persze sokan azt gondolják hogy hogyan merem össze hasonlítani a két magazint hisz az előbbi már a harmadik számnál tart míg a másik még csak most jött ki a nyomdából. Azért mertem össze hasonlítani a két magazint mert AS magazin eddigi számait látva látom a javulást. Igen, az AS magazin első száma hagyott kívánni vallott maga után. A harmadik szám már nagyon jóra sikeredet. Ezt a fejlődést szeretném látni az Monodo magazinnál is. Csak így tovább nagyon jó magazin lesz ez.

Lenne egy kérdésem: hogy tudok a magazinra előfizetni?