beküldve: 2008-06-23 08:22:25
(#1790) Válasz Berni (#1788) üzenetére
Al Bundy
[ Addiktgyanús ]
Egyet értek,csak ne csessze el a végét mert szerintem mostanában elég pangós volt a sztori végre most kezd igzalmas lenni szerintem
Is-is szerintem eddig is jó volt a sztori,de az is tény ,hogy most kezdődnek majd a legizgalmasabb részek!!DE télleg legyen már valami jó vége!!!


Milyen jó vége legyen? Naruto---> VI. Hokage? (Szerintem kihúzza még egy darabig, hogy VII. Hokage legyen.)

Biztos, hogy lesz Naruto vs Sasuke duel, ez tény. Ők örök riválisok maradnak. Kérdés, Sasuke milyen szintet ér el a Sharingan-ban, illetve a Kyubii csakrájának felhasználásában Naruto?

Szerintem megbékélnek egymással - mert ha Sasuke veszít, ki lesz az ő fia? Nem is érdeklődik a csajok - egyik része - iránt, csak a bosszújának él, pedig elvileg ő az egyetlen örököse a Sharingan vérvonalnak. Kérdés, hogy Sasuke melyik rajongó csajjal szűri össze a cuccot? Sakura-val? Vagy Ino-val? (... Sasuke-mániás idióta. )

Ami engem jobban érdekel, hogy Hinata vajon fog-e gyengéd órákat adni Naruto-nak? Ugyanis a kiscsaj nagyon oda van érte! Neji bele fog szólni? Ők a szemük alapján rokonoknak tűnnek...

Ha mindez mégsem, akkor lesz Neji vs Sasuke döntő?

Nem hiszem. Sasuke-nak csak egy ellenfele van és lesz... csak még igazából nem csaptak össze.

Még négy hét, és elvileg itt a következő kis kötet!

Ja, még valami: aki az 5-dik kötetet fordította, hatalmas poénokat engedett el, amikor bemutatott néhány szereplőt a többiek közül! Pl.: Kiba, folyton keménykedik..., Choi a hájfejű idióta futóbolond...

Sík hülye ez a társaság!