beküldve: 2008-07-11 18:57:37
(#344) Válasz Rockypapa (#331) üzenetére
Milady
[ Addiktgyanús ]
Sziasztok

Szerintem, mint általában a magyar szinkronok ezek is nagyon jók. Néhány szereplőnek olyan szinten sikerült eltalálni a hangot például Kenpachi-nak, hogy az már hihetetlen.
Iszonyatosan illik hozzá, bár nem olyan régen kezdtem el "fan" lenni tetszik nagyon. Yourichi hangja gáz számomra, Hanataro viszont szintén toppon van.

Ichigo sem rossz tréfás, amilyen a karakter is hisz nem az esze az ismertetőjele.

Persze lehet, hogy azért vagyok így vele mert még ebben új vagyok, de nekem tetszik.


Hesszeld meg a japán szinkront és majd észreveszed te is...


Szia

Nem igazán tudom hol tehetném meg.
Nem olyan rég kezdtem el nézni ezt a csatornát és mivel a japán tudásom zéró a feliratokra hagyatkozom (mangától függően, szeretem a szinkronokat).
Nem tudom ki hányadán áll ezekkel sőt azt látom inkább nem szeretik, nekeik azt ajánlom ne halgassák meg. Hiszen megtehetik ha meg mégis akkor lehet hogy örülni kellene neki, nem tudom ki hogyan és mennyire ért japánul vagy angolul és elnézést is kérek mert én nem annnyira.

De a véleményem továbbra is az hogy a magyar szinkronok nagyon jók ha valakinek ez nem tetszik miért nem próbálja ki magát szinkronként?
VAlaki közületek halgatta már vissza a saját hangját? És itt nem csak egy sima felolvasásról van szó....

Azt hiszem ezt is figyelembe kellene venni.
 
Soha nem találkoztam még annyira tudatlan emberrel, akitől ne tanulhattam volna valamit.