beküldve: 2008-07-18 23:35:52
(#2835)
Nagashi
[ Megszállott ]
Én is hazaértem ma :) Holnap con...csaképpen tesóm késve jön haza a táborból (ahol táborvezetőként volt) ezért maradhatok fennt, így nembiztos hogy kialvattan érek conra (Időközben megérkezett) Amúgy korán megyek:) Most olvasom, tízkor megnyitó, de korábban is lehet menni, nem? Mert jegyet is akarnék További helyzetjelentés - kb 7k-val megyek... sokaknál ,,csak tizenöttel megyek" van, de nekem hét lesz. és remélem elég lesz :) Nem is lett végül mangamegjelenés, amit vártam úgy igazán, így négyezer kapásból ki is esett (Rájöttem, hogy nem vagyok annyira elengedve, hogy olyan mangát vegyek amit már olvasok - DN) és meg se jelent amit tényleg szerettem volna (Árnybíró 11) úgyhogy ha találok olyan aranyos sapkákat, azt veszek, meg ami mütyüröket találok :) Amúgy semmi.

Balatonról : Nem volt olyan jó idő hogy strandoljunk végig, de nem is baj. elvileg két nap lett volna olyan strandolós, de egyik nap végül elmaradt. Nem rossz idő, nem időhiány, nem kedvhiány. MÁV. (Ami köztudottan a ,,Mé Állunk, Vazze?" rövidítése) Lerobbant egy mozdony, és kiállóhiány miatt negyvenöt percet vártunk. Hét perces útra, Badacsonytomajról Ábrahámhegyre... Így végül annyit késtünk, hogy már nem érte meg strandramenni. Inkább túrázós-városjárós-pingpon gozós-kártyázós lett a nyaralás. Jó volt. A Balaton pedig VESZÉLYES!! tesóm által a csipába elhajított és víz által elvitt strandlabda után kajtatva kb hat helyen bevágtam a térdemet, véresre - aztán a strandlabda elvágta az ujjamat (Vacak forrasztás) és kifelemenetelkor partikagylókra rálépve a talpamat is jó mélyen megszaggatták a kagylók. A BALATON VESZÉLYES. Szóval erről ennyit. Ismerőst meg senkit nem ismertem meg, mert összes táborlakó gyökér volt. focis, dugibancigiző, nálam egy évvel idősebb, de agyilag két évvel fiatalabb csávókák, meg hintánmagukatfényképezgető picsulinákból állt a még cöcö korombeli csoport.
Holnap con, fényképezzetek sokat :P Én is fogok.
 
"People never grow up, they just learn how to act in public." -Bryan White