beküldve: 2008-07-23 15:36:43
(#13)
Hanon
[ True shotafan ]
Nem értem. Amíg a Mangafan védőborítóval adja ki a köteteket, addig egy szavunk se lehet. Védőborító pwnz.

Komolyabban:
Kezdem úgy érezni, hogy én vagyok az egyetlen, aki a többi kiadóval nem foglalkozik különösebben. Ők is írnak ki dátumokat?

Az ár? Én még ott tartok, hogy Árnyékbáró ezöccá, miközben a fumax a Princess Ai-val már egyből 2000-el indított.

A mangafan még egy tokypopos mangát nem adott ki. Ezt csak úgy mondom, szerintem ez pozitívum.

Minőség. Újra megemlíteném a csodálatos védőborítót. Én egyszerűen nem tudok betellni vele, a védőborító kiemeli a sok lekopó kartonborítós kötet közül a mangafan kiadványait. Bár az is lehet, hogy csak rám van ilyen hatással, ki tudja.
Viszont én nagyon nem értek ehhez a "mennyire éles/tiszta ez meg az az oldal", speciel nem veszek észre belőle semmit, szóval ehhez nem nagyon tudok mit hozzászólni. De akkor is, az a védőborító, hát könyörgöm...

Csak most valahogy azt a mondatot hiányolom/nem vettem észre (!), ami sugallja, hogy idővel gyorsulni fog a tempó. Nekem soha semmi bajom nem volt a kiadás sebességével, főleg most, tyű, meg se szólalhatok. De azért a sablonreménykeltés néha tényleg jót tesz.
 
What? Robot zombies with lasers? Lasers don't exist!