beküldve: 2008-07-24 07:19:47
(#98)
PICILÁNY
[ Megszállott ]
ese munka előtt átrágtam magam vitátokon(ti aztán termneltek ember.^^")nos reagálás:
1.én dolgozom a fizetésem elég jó ahoz képest hogy mennyit dolgozom és hány éves is vagyok de erős tulzással sem tudnám havonta az össz kedvencemet akár kéthavonta a kedvenceimet megvenni ugyanis egy fizetés nem csak mangára megy el aki ezt nem érti meg az dugdossa a fejét a homokba és várja míg felnő és érett lesz ahoz hogy ezt megértse(köfi csaba hogy az olyan lelekekre mint én "vártok"örök hála)
2.szeritem a mangafan igenis még még kis tojáshélyas baba aki majd (úgy mint itt egyesek)felnő..
3.én már igazán kiv lennék mik azok a hazugságok..vki..légyszi..mond ja meg..én eddig nem úgy ismertem csaba senseit mint egy álnok kígyót akinek az a fixa ideája(perverziója ha így jobban tetszik vkinek)hogy szegény ártatlan gyermekeket:P(miket vásárlókat)átb***szon és röhöjön mindezek után a markába"höh..grhááhhhá h..kis makik még mindig imádják a kiadót".. ha nem így van lőjetek fejbe..de most komolyan... ..
4.am.. vadooc...miért is ugrálna a mangafan a kegyeidért .. hogy megmutassák "nked" hogy ki tudják időben adni a mangát.. ki vagy te???..hmm..(légy oly kedves szállj magadba..köfi előre is hogy megteszed..igazán építő jellegű öntársalgást fogsz végbevinni:P)....am...és a végére egy off nézzétek elpls....
5. két hónappal elezőll felnéztem dúlt a harc az átírás topikban .. elmentem huzamosabb időre hogy nehogy az egyik fél egy erős hsz-szel lvágja csöpp kis buksim.. örültem végre vége votl az egésznek.. most ismét eletelt jó kis idő.. erre most másik topikban ugyan z a férfias kakaskodás folyik.. gyereke megéri idegeskedni?? a gyűlölet harag vita...felellőtlen kijelentések nem viszbnek előbbre..sőt....szoal hagyjátok abba..thx..és én most angolosan ..balra el
 
"-úgy mászkál az álványon mint aki mindig ezt csinálja".."-anya hiszen mindig ezt csinálja..ez a munkája"..
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-07-24 07:22:31