beküldve: 2008-07-24 09:43:33
(#103)
Zsolti
[ Megszállott ]
Egy kicsit offolok, remélem nem baj. :) Amúgy is felesleges vitázni a csúszásokon, mert előbb-utóbb minden megjelenik...

Szóval... Vadooc, te tök jó fej vagy szerintem (bár nem olvastam vissza az összes hsz-t), ugye jól emlékszem, hogy anno veled üzleteltem a vaterán, mégpedig két Árnybíró kötet személyében? ^^

Hajni: (a picilány-ra nagyon nem akar ráállni a szám) igenis vannak olyan emberkék, akik a fizetésük / zsebpénzük / (diákhitelük ;) nagy részét, vagy teljes egészét mangákra költik, ők nem feltétlenül éretlenek, esetleg inkább rajongók, fanatikusok, gyűjtők. Bár ez a mentalitás rád nem jellemző (mármint a mangafanatizmus), képzeld bele magad a helyzetükbe, máris megérted siránkozásaikat.

Necro: make love, not war!

Csabának pedig: az, hogy a nyomda nem dolgozik időre, vagy hogy minden kiadványt alaposan át kell nézni, olyan dolgok, amire becsült tanítómesterem csak annyit mondana: egyéni szociális probléma. (No offense! :) Mindentől függetlenül szerintem a rendezvényekre azért illik kihozni egy-két újdonságot, az év közi megjelenések meg mondjuk nem nagyon izgatnak engem, mert úgyse mindent kapásból veszek meg.
Megoldás szerintem: kevesebb hype, egyértelműbb tájékoztatás a rajongók felé.
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-07-24 09:58:18