beküldve: 2008-07-26 09:52:46
(#164) Válasz Kira (#163) üzenetére
Songá
[ Gyalog ]
Szerintem meg a végtelenségig fog folytatódni a személyeskedés. Valakinek van véleménye esetleg a "csúszások" témához is?


Tegnap a nagy esőben elcsúsztam a vizes aszfalton..



Azzzta. Te vagy az én lelki társam.
Ha senki nem ordítja le a fejemet, Nekem is lenne véleményem:
Mind különbözőek vagyunk, különbözőek az elvárásaink, és a másikét tiszteletben kell tartani. Nekem am. nincs túl sok közöm a csúszás témához, mert: 1. nem voltam conon; 2. nem hiszem, hogy meg akarom venni a Death Note mangát. (meg a Narutót sem, meg a Kens(h?)int sem... de akkor mit is veszek? Árnybírót, Élnit, és ha lesz még hasonló oneshot mangája a kiadónak, azt)
Oké, abbahagyom nemsoká énis a személyeskedést, és aki elkezdte az ilyen anyagi témát fölhozni, azt Én nem szeretem, mert sztem nem illik pénzről beszélgetni, ill írogatni. Egyéni probléma.(meg az is, hogy Én kit szeretek és kit sem, oké, ügyes vagy Kíra...)
Sztem fölösleges volt annyit vitáznotok Picilány, mert a Te véleményed is maradni fog és az Övé is. Miért kezdtétek kkor el? Hogy leordítsátok a másikat? Mert akkor csak égetitek Magatokat, hogy ilyen szinten vagytok.


Teljesen egyetértek...
Szerintem azért kezdték el,mert volt egy üres órájuk, de hát ez az üres óra aztán továbbkígyóuzott üres 2-3 órává,míg végül napokká és -majdnem- hetekké. Szóval aki idejön az abszolút ürességet talál (ha értitek mire gondolokxD)...

A műltkor én is elkezdtem olvasgatni a mangákat a libribexDés ott láttam,hogy valóban egyik sem tökéletes.

Mostmár csak azt nem értem (hogy így viszaolvasva) mindenki azt mondja,hogy "én elnézem a késést,meg "inkább haladjunk a tökéletes felé",stb,stb...
Akor mi itt a vita?
Gyakrolatilag a vita már nem a késésekről szól, hanem az átlagéletkorról (mellesleg nem tehetek róla hogy anyukám 93-ban lett terhes...), a pénzről és minden olyan dologról,amelyben a lehető legjobban különbözünk^^
 
Tervezz, rajzolj, töltsd fel : http://www.songafanart.hu
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-07-26 09:56:13