beküldve: 2008-07-26 20:24:20
(#170)
Noriko
[ Rászokóban ]
Boccs ezért a hosszúúúúúúúúúúú hszm-ért de ezt muszáj volt leírnom:

Én naon nem értem az embereket...és ez így is marad:
3-4 napot csúszott a kiadás...ÉS?

Íme,ittvannak pontokbaszedve a véleményeim,meglehet érte szólni,annyira nem is értek hozzá h vitába kevereedjek ezen a téren,egyszerűen EZ A VÉLEMÉNYEM

1.:,,csak azért mentem el a Conra h azt a mangát megvegyem..."
Válaszom:ilyen erővel nemtudott volna még néhány napot várni amíg a könyves boltokban megjelenik?Vagy nem tudta volna interneten megrendelni?Még a belépő árát is megspórolta volna(ezt most nem azért írtam h arra buzdítsak mindenkit h ne menjen Conra)Nincs otthon internet?Már itt,Nyházán is vannak olyan helyek ahol lehet ingyen internetezni.
Akinek meg van internete az meg már valószínű ha nem is az egészet,de egy részét biztos elolvasta(ugyanis nem tök ismeretlen mangákról beszélünk)akinek meg nincs internete:ha nemtom hány évet tudott várni akk ez a 3-4 nap már semmi

2.:TÚL DRÁGAAA!???Majd kiesett a szemem amikor ezt megláttam!Én meg még azon csodálkoztam h ilyen igényesen elkészített mangákat 2000Ft-ért megkapom.Jó az átírások egy kicsit zavarnak,de most tegyük fel h egy olyan valakinek kerül kezébe egy manga aki még életében nem látott mangát.Megveszi,elolvassa,aztá n egy nap szóba elegyedik pár manga/anime-fan emberrel akik jórt röhögnek rajta mert rosszul mondta ki egy szereplő nevét.Ezek után nekem is elmenne a mangáktól.

3.:Valakinek azis megfordult a fejében h ti azért késtek csak h szivassátok őket!?Gyerekek, az akkor BETEG.Bocsánat h ezt most így fejetem ki,bocsánat attól is aki a szívére vette dehát azért ez már túlzás;nem?

Amúgy meg örülnének h egyáltalán kiadják magyarul.Ha meg nemtetszik,nem kell megvenni

Kalap kabát pont.






 
Jéééééééééééé ez narancsos!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-07-26 20:26:32