beküldve: 2008-07-27 23:04:35
(#29)
Nagashi
[ Megszállott ]
Az 5d az már túúúl beteg...nem csak iskolábankártyázás, skizofrénia, fáraók, sőt, utána még élethalálra szellemek ellen végzetcsapdábanvannakabarátai m a kártyaiskolából, DE MÉG EZ SEM ELÉG, most már szupervárosban szupermotorozva kártyáznak...
Borzalmasak ezek az új szériák ha engem kérdeztek... már a GX rajzolása is... meg az alaphelyzet... első sorozat egész jó volt, csak túl sok volt a Bízom a barátaimban és a szeretet erejében, ezért pont felhúzom a hétcsillagos ütőlapomat, amit valamiért csak úgy letudok rakni. A GX párbajai legalább egész jók, 5d-ből egy kockát se láttam, és nem is fogok
Gépen viszont megvan egyik játék belőle, jó a cucc, csak kevés a kártya, meg hülye az ellenfél

Edit: Itt olvasom, hogy külön filmben bennevan hogy yugi összerakja a másfél mázsás nyakláncát - Igen, nekem az a manga fejezet is megvan. Abból a részből kinem találnád, hogy ezek fáraókkal fognak kártyázni - az a rész, a kezdet tiszta school life, Spirál szerű észjáték (Első Árnyjáték, ami nem is kártyázás)
 
"People never grow up, they just learn how to act in public." -Bryan White
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-07-27 23:06:36