beküldve: 2007-05-21 09:22:58
(#271)
vadooc
[ Megszállott ]
nem tudom de én most körülnéztem külföldi kiadók honlapján, hát és eléggé fura a magyar kiadások azokhoz képest... mármint pl németben is kijöttek OEL mangák, mégis eredeti japán is, ami csak néhány kötetes. (6-7) szóval tök jó lenne ha mi is követnénk a példájukat! persze örülök a kenshinnek, meg a narutonak is h meg tudtátok szerezni, de én jobban örülnék ha inkább néhány kötetes japán mangákat is kiadna végre vki! nincs semmi bajom a nem japán cuccokkal, de vhogy hiányolom az olyan címeket mint pl a lovless, kleine schmetterling, dearS, Marimite, Rozen maiden. ha esetleg vmelyik nem japán lenne, akkor bocsi, de én úgy tudtam h ezek a címek azok... és most próbáltam olyan mangákat írni, amik különböznek egymástól stílusilag vmennyire. a Kenshint biztos h venni fogom, de ha belegondolok 4 év az nagyon sok! és közben lehet h kijön mondjuk a Marimite v ismeretlenebb yuri ill shounen-ai és akkor inkább azt veszem meg mint a Kenshint! és akkor a Kenshin félbemarad, mire lesz pénzem folytatni addigra azok a kötetek lehet h már nem is kaphatóak. szóval engem inkább az zavar h ilyen hosszú kötetek jelennek meg... és akkor még nem is beszéltünk azokról akik nem dolgoznak!
 
http://vadooc.blogspot.com/ ~yuri love~