beküldve: 2008-08-05 15:25:57
(#493) Válasz Rockypapa (#492) üzenetére
Milady
[ Addiktgyanús ]
Karez: de istenem de hogy látszik hogy nem nézed a narutot...
Én mindkettőt szeretem, viszont hagy világítsak a gyenge pontokra:
A bleach is 100+ részes anime HOPPÁ! Mióta felnőttes anime/manga az amiben nem hal meg SENKI?
Kororsztály besorolás: a bleach shounen, ez azt jelenti hogy a 14-18, de inkább a 16-18 éves korosztálynak szánják.
Arról meg hogy nem értik meg: csak a nagyon nagyon buta gyerekek nem értik meg hogy mi történik. Ami megtörténhet az az hogy teljes mélységében nem érzik át a történteket, és ezáltal a tanulságot sem látják teljes egészében. Ezt senki nem veszi észre amíg idősebb/érettebb nem lesz.
Jó példa erre a Mamma Lucia Mario Puzotól. Elolvashatja bárki, és olyan egyszerű a története, viszont ha a sorok mögé tudsz látni komoly tanulságokat vonhatsz le, és ha nem is nagyon de többé válhatsz általa.

Sem vitát indítani, sem senkit megsérteni nem akarok.
No falme! No offense!


Szia

Nem akarok nagyon vitatkozni , nem biztos, hogy jól tudom, de ha igaz Aizen kapitány meghal, és Rukia ismerőse is a visszaemlékezés szerint.
Lehet persze, hogy feltámadnak, de csak az 52-dik részig láttam olvasni abszólute nem olvastam.
Sok olyan könyv van amiből, komoly tanulságokat vonhatsz le.
 
Soha nem találkoztam még annyira tudatlan emberrel, akitől ne tanulhattam volna valamit.