beküldve: 2007-05-22 20:32:47
(#5)
mazsola
[ Új arc ]
Én legtöbbször a német nyelvű mangákat részesítem előnyben az áruk miatt, ezekhez viszont kevesebb helyen lehet hozzájutni. Anyagilag a legbarátságosabb a kingcomics, egyetlen probléma vele, hogy félelmetes bénázásokat tudnak rendezni (eladják a nevedre rendelt mangát, telefonon azt mondják van, de nincs csak félrenézték, kizárólag az Egmonttól rendelnek= igen szerény kínálat, továbbá érdemes a beígért időpontra vagy fél évet rászámolni, viszont nem érdemes elhinni, hogy fölhívnak/emailt küldenek/ bármit is félretesznek még ha nagyon megígérik akkor se, simán ígérnek olyan mangát a "jövő hónap elejére" aminek a kiadójától nem is rendelnek...!) Viszont 1400.-/kötet áron máshol nem jut mangához az ember! A Trillianban jártam párszor, de megfizethetetlen és csak angol nyelvű kiadványokkal foglalkoznak, akkor már sokkal inkább a Bestsellers, ahol várni kell, de megbízható és sokkal reálisabbak az árai... A netről rendelni eddig csak hazai "boltból" sikerült: az Animestars nagyon jó hely, elég durva árakkal és egy szinte már irreálisan segítőkész tulajjal (komolyan, egy gyógypedagógusi erényekkel fölvértezett tündér a srác), ráadásul német és angol mangákkal is foglalkozik. A comicsinvest jó hely, de csak angol mangák vannak, és inkább a meglévő kínálatból lehet mazsolázni, nem biztos, hogy érdemes adott kedvencre várni...

sry ez hosszúra sikeredett...
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2007-05-22 21:06:03