beküldve: 2008-08-06 17:26:22
(#1123)
scarcrow
[ Rászokóban ]
Őszintén megmondom hogy nem igazán örülnék ha a következő bejelentések valamelyike megint egy ilyen felkapott tucatmangáról szólna (igen, meg lehet kövezni de itt többek között a bleach-re is gondolok)...
Persze ez csak személyes vélemény de én jobban örülnék valami jól kiválasztott de eddig nem nagyon ismert címnek (pl. én megjelenéséig semmit nem tudtam az Árnybíróról és most mégis piros betűs ünnepként várom minden egyes kötetét) vagy valami úgymond "klasszikusnak" (és itt nem kell fentakadni azon hogy most mi a klasszikus és mi nem... valószínű az igazi klasszikusok kereskedelmi szinten nem térülnének meg hiszen csak egy elég szűk réteg érdeklődésére tartanának számot és lássuk be hogy ilyen dolgokra a magyar piac még nem érett... de pl egy GITS,AKIRA, vagy valamely' Miyazaki manga éppen az animációs film ismertsége révén akár még nagyobb közönséget is érdekelne)...
 
"Plombáld le a múltat. Én is leleplombáltam. Mert Úgy folyik, rajtad keresztűl az élet. És megaksztja majd a vízórádat, a vízkő, mert az nálad keményebb."