beküldve: 2008-08-17 19:37:11
(#679)
Kál
[ Rászokóban ]
Na itthon. lent voltam Keszthelyen pont 15-én mentünk amikor megjelent a MONDO... vagy 4 helyen nem volt aztán az egyik eladó magyarázott egy helyet. elindultunk keresni azt az újságost de nem találtuk így útközben kértünk segítséget... végül egy nő elmagyarázta hogy pontosan hol van , de azt mondta, hogy ott ez volt az utolsó! erre kibújik egy gyerek aki ránézésre még olvasni se tud és ott szorongatja az újságot és vigyorog bele a képembe mondtam húgomnak, hogy támadja meg és tegye ártalmatlanná, utána én felkapom a MONDO-t és lelépünk! de végül elvetettük az ötletet de aznap estefelé kaptunk egyet

Kensint nem nagyon ismerem őszintén szólva nem is nagyon tetszettek a részletek a régebbi számokban így nem is vettem meg a mangát. De azért elolvastam

Kaleido Star no comment

Sport animekről szólókat elolvastam és meglepően láttam a Mila-t régen néztem de akkor nem tudtam hogy anime nem is nagyon emlékszem rá de valami dereng

Budhizmusról a cikk tetszett és a sárkányos is
Zenei cikk is ott volt meg a Japán utcai divatról szóló is bejött

Szerintem Rajz lehet jobb lett volna a karkötő helyett bár jól nézett ki... de nem igen próbálnám meg

....