beküldve: 2008-08-22 23:09:16
(#86) Válasz The Exiled (#84) üzenetére
Nagashi
[ Megszállott ]
Ehhez kivételesen értek Együtt pizzázni szerintem kicsit fura, nekem az útközben ehető hordozható pizzaszelet szimpatikusabb :) Egyrészt mert nem túl nagy, másrészt mert nem kell sem egyeztetni, se semmi, ráadásul egymás mellett gyaloglás közben nem kell olyan vészesen ügyelni a szép evésre (Elég komoly probléma) És igyekezz inkább uzsonnaként időzíteni a kajálást, mert ha megvárod vele a naplementét, megéhezhet megint.. Utána fagyi/jégkása oké, de ne közvetlenül utána (nagyon nem jó a gyomornak) séta a városban örök klasszikus, de igyekezz ne főutcákon, hanem sikátorról sikátorra járkálni vele, elhagyatottabb, csendes (de nem szemetes) helyeken járkálni. Mondjuk nemtudom hol laksz, de győr belvárosában elég sok van, jót lehet lébecolni ott kézekézbeh'. Időnként le lehet (időnként fel is hozhatod, hogy leüljünk e) ülni parkokban, az tök jó, én már háromórás parkbanüldögéléseket is tartottam Ott könnyű beszélgetni.
Csaj, füves helyre, az jó. De naplementét nyáron elég sokáig kell várni Ja, és már leüléskor közel helyezkedj hozzá. elég gáz, ha akkor csúszkálsz meg mocorogsz közelebb felé, mikor jönne a hangulat. Ennyit tudok javasolni.

Leti: Elhívnak diszkóba? Már bocs de képzelem a csákót..
 
"People never grow up, they just learn how to act in public." -Bryan White
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-08-22 23:19:52