beküldve: 2008-08-25 16:11:19
(#308) Válasz Kaminaga (#305) üzenetére
Daimoon
[ Megszállott ]
Kaminaga:
Kékhajú őrült gothloli ruhás egyén már voltam, úgyhogy lelkileg felkészítelek a leg.. ömm jobbakra? XD
/ Jobbról lányok : áááá Tooru Kono adj egy csókot XD Balról fiúk : WooW kékhajú gothloli csajszi XDXD--Ők nem ismerték a PP storyját XD A WC-használatról ne is beszéljünk, egy olyan fiú voltam, aki lány ruhában van, mégis lány, de fiú. Értitek? Ugye...Ennek ellenére jóvolt XD...Lehet hogy még viszont láttok XD.../
Sexy no jutsu még nem voltam, de mivel nem születtem egy hejjdenagy supermodel ( Nem Supermode ) alkatnak, inkább elhanyagolom egy kis időre az ilyesfajta húdehűha terveimet^^
Igen, sorban találkozó, nálunk lesz a TITKOS FEGYVER és tuti, hogy az első 10 bejutó között leszünk, ha késünk, még akkor is^^ Tudod, írtam hogy mi lesz AZ XD
Én is hajtok 1000-rel, ha lehet, akkor többel egy kicsit, de ma reggel bazinagyegotúltengésem egy kicsit alábbhagyott XD
// Leesett az a #*-/x# a páncélomról, az éjjel összeszáradt a ragasztó XD // Úgyhogy páncél project előről, újrafestés, mert a dekorcsík megszáradt ragasztója (Médincsájnö) leszedte a festéket + a legfelső réteget XD És nagy szomorúságomat egy félórás WoW-ba öntöttem XD
De most itt vagyok köztetek, lelkileg persze XD
Kész lett a rajzom, el sem hiszem!
Miután a fanficem megríkatta anyát ( Nem számítva azt a tényt hogy egy ismert fiútestvér utolsó pillanatait örökítettem meg enyhe ipszilonos körítésben), felhagytam azzal, hogy nevezzek. Az AMV-m pedig..Elfogyott az a kevés is, ami volt, mert Skillet számot hallgattam és elvette a figyelmem az One Step-ről^^
Ígymegyez, de talpra állok.

Jee jee felvettek a Berzsenyibeee XD Kis offot, de boldog vagyok XD


ésss..Várom a Cont. Vagy még nem említettem?
 
Én voltam a Kék Trollféleség a Sakuraconon xD =)