beküldve: 2008-08-25 16:34:47
(#310) Válasz Kaminaga (#309) üzenetére
Daimoon
[ Megszállott ]
Kaminaga
Ismét hozzád írok^^
Nem vagyok cuki^_^
Az Hirato volt a Balcsin XDXD // Bocitejci,bocicokika, és Lila Tehén Japán Módra^^//
Fic : Oksy, átküldöm, habár nem lett olyan sztáár^^
AMV : 1 helyért versenyezni nem fogok ( Jajj azt a fránya nagy egómat XD Ősszel is kitoloncoltak a menő médbájmúvimékörös Lájnédzsemmel XD )
Az első hely a tiéd^^ Lehet, hogy nem is nevezek, olyan összevissza lett a dolog. De Tényleg. Talán. Esetleg.Meglehet. XD És úgyis akkora ászok vannak a mezőnyben ( Smúúzolok egy kicsit XDXD) : wolfi ( Ohh csak nevezzen!!!) Rudymester (Hogy a fórumról is képviseljen bennünket valaki), Jaaku, Bennyo, Chris, stb.
A rajzon van most minden reményem, tényleg örülnék ott egy helyezésnek.^^ De ez csak egy álom, a tavaszi 3. hely egy összecsapott rajzzal nem jelent semmit. // A Tied sokkal jobb lett elárulom//
Cosplay : Talán nem volt jó ötlet egyszerre 7 páncélon dolgozni De igyekszem, ma vettem dekorgumit, lapja 75 ft!!!! XD És vettem egy -..- díszkövet 330-ért, aminek semmi étterme nem volt, ilyen az élet, ezt megszívtam, mint a T.B. XD
Hajrá mindenkinek mindenhez, talán kezd a fórumozok hangulata egy kicsit a Survivor-ra hasonlítani másnéven ~ Csak éljük túl ezt az egy hónapot~ - dolog
 
Én voltam a Kék Trollféleség a Sakuraconon xD =)