beküldve: 2008-08-29 07:58:17
(#18)
Arishima
[ Megszállott ]
Ha nem bánjátok, én is megosztom eddigi tapasztalataimat a történettel kapcsolatban:

Nekem egy barátnőm ajánlotta, aki nagyon megszerette az animét, ő győzködött, hogy érdemes elkezdenem. A módszere egyszerű volt: igyekezett felsorolni a legviccesebb jeleneteket, amik a történet sötét és komoly hangulatát néhol nagyon fel tudták dobni. Amikor elkezdtem nézni, eleinte nagyon furcsa érzésem támadt, de lehet, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Olyan volt, mintha egy érdekes Blach/Full Metal Alchemist cross overt néznék. Ezt elmondtam az ismerősömnek is, aki erre felvázolta nekem, hogy miben más, miért nem lehet, koppintásnak titulálni. Miután ezt megértettem, újult erővel kezdtem nézni a sorozatot, és meg kell vallanom, nagyon megszerettem, bár eddig csak 17 részt láttam belőle. Két nagy kedvencem: Komui Lee és Miranda Lotto, mivel mindkettejükben valahol magamra ismertem. Noha, nem számítok szakértőnek a témában, mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha az ember elgondolkodtató történetekre vágyik, érdemes tennie egy próbát ezzel az animével.
 
Mi a jobb, bűnösként élni, vagy ártatlanul meghalni?