beküldve: 2008-08-29 08:27:15
(#345)
Daimoon
[ Megszállott ]
Hmm én 12 évesen voltam először Conon...Anyáék Tavasszal voltak, ősszel nem velük mentem.
Megtetszett nekik a dolog, és úgy vannak vele, hogy nem őrülnek meg a mangáktól, animéktől, hanem inkább attól, amit én cosplay néven művelek éjjel- nappal XD
Pl. amikor már a 7 elkezdett páncél és darabkái a konyhaasztalon-t játszottam anya már nem volt ilyen elnéző XD
Másnap meg jött a nagycsalád ebédre, nem tudott mit hova tenni. Úgyhogy enyhe sokk.
Végül magukkal ragadta őket az egész, még anya nemrég azt is bevallotta, hogy volt egy hosszúra nyúlt Japánfan-korszaka, és odaadta az évekig gyűjtött ereklyéit Jól jártam, most már szentélyem is van a szobában^^
Ez lesz a második Conjuk, de már előre be van ígérve a tavaszi, és az őszi is, ha a közelben lesz, akkor a Nyári is^^
Mellesleg nagyon jól érezték magukat tavasszal, de tele voltak előítéletekkel, amelyek gyorsan köddé váltak, amikor meglátták a sok mosolygó arcot, a sok CosPlayert, és végül, de nem utolsó sorban a lányukat a színpadon^^
Szerintem az, hogy ott voltak nem gátolt engem semmiben, és Őszre is ugyanezt ígérték. Nyuugi nem fogok a fórumtalira a két ősömmel a hátam mögött érkezni, de lehet, hogy bemutatom 1-2 embernek őket
Mert büszke vagyok rájuk, hogy túlélnek egy ilyen napot, ami mondjuk ki, gyakran, legtöbb esetben az ő szemükkel nézve : Különleges
 
Én voltam a Kék Trollféleség a Sakuraconon xD =)