beküldve: 2008-09-02 16:11:04
(#289) Válasz R.A.M.E.N (#285) üzenetére
Csinzisztikus
[ Rászokóban ]
plusz Mo-n a "hivatalos" animefelhozatal igencsak gyér... vagyis: a Naruto azért lett felkapva, mert hivatalosan nincs túl nagy választék...

Na ezzel azért vitába lehetne szállni, a japók is zabálják a Narutót, pedig náluk aztán van kínálat.

Tény, hogy nem egy túlbonyolított cucc, csakúgy mint a hasonszörű shounen figth társai és szerintem pont ebben rejlik a varázsa. Mivel a felfogásához nem kell különösebb agymunka, így mindenki számára könnyen befogadható, kicsiknek és nagyoknak egyaránt.



na erről van szóó
egyépként azér szeretem a narutot mert naruto élete sajnos nagyon hasonlit az ényémre ezel nem ara célzok hogy nagy ninja vagyok . . kiskoromban senki se szeretett nemis játszotak velem a suliba se seholl
aztán 1 anime/manga clubba kerültem és ott egyre több is több barátom let .(most meg ujj eséjem nyilt barátokat szerezni mert uj suliba mek szakmát tanulni !!


Nekem pont azért nem lesznek új barátaim,mert új suliba járok.(32 fős az osztály és senkit se találok.A pedagógia szakon miért nincsenek anime és manga rajongók ?Általánosba legalább fél osztály szerette őket igaz,hogy 11-en voltunk.
 
Olyan nincs, hogy olyan nincs!