beküldve: 2008-09-06 22:12:35
(#529)
Lichi
[ Új arc ]
Akkor nekem is adhatnának egy díjat Én is várom már és készülök a conra. Bár lehet hogy jegyem nem lesz ha így halad. Mert elvileg elfogyott budapesten mindenhol, de azért hétfőn körbejárok mindenhol. Ha nem jön össze, akkor tényleg reggel 7kor odamegyek a pecsa elé és leülök a pénztárhoz hogy elsőnek megvegyem a jegyem. Nem gondoltam volna hogy 2-3 nap alatt elfogy az összes jegy. Deeee.. ennyit a jegybeszerzésemről. Nem vagyok a legügyeebb belőle

Nos öö... Lehet beöltözök decorának, meg úgy volt hogy fellépek perfomance-ban de végülis csak tavasszal, bár még az se biztos. Viszont a rajzversenyre már augusztus eleje óta készülök, de még csak most sikerült összedobnom egy nem olyan szörnyű rajzot. Még a fanart hátra *hajrá lichi!!*

Cél: kifosztani a mangapultokat, sokat fényképezni, elkerülni a fényképezősöket, egyedül felvásárolni az összes pockyt, gazette-s kitűzőt szerezni, éééés renji vagy ichigo plüss szerzése Persze jó lenne egy rajzversenyes helyezés is :P De elég lenne ha végre kész lenne a decorás szoknyám xD