beküldve: 2008-09-10 15:46:33
(#250) Válasz SötétOldal (#236) üzenetére
Lichi
[ Új arc ]
Ha jön egy új ember, be tud illeszkedni, HA normális, és normális hsz-ei vannak valamennyire...


Így is van meg nem így is, tulajdonképpen itt is annyira ismer mindenki mindenkit, hogy ha jön egy új kölök aki annyira nem szeret belepofázni mások dolgába, vagy nagyon nem mer hozzászólni (nem is tudom melyik valószínűbb rám, mert mondjuk én se vagyok itt sok ideje :S de nagyon nem is írok tudom, de ha pl belenéztek valami ismerkedős célú topicban tényleg nem arról szól, bár ezt már kifejtettétek, mint látom) ezért ha normális is akkor is csak úgy ismeritek meg hogy sehogy mert nem ír kommentet. elvileg fórumokon könnyű ismerkedni, bár mivel annyira nem is tudom miért.. nem tudok könnyen barátkozni fogalmam sincs miért, vannak mások akiket így rögtön. puff és megszeretted, valahogy ilyen másokkal velem való esetben nem jött össze ha meg is szeretnek nem tart sokáig, elfelejtenek később megutálnak :S de ez most úgy hangzik így visszaolvasva mintha vmi rádió adásba telefonáltam volna be xD ebből csak annyit akartam kihozni, bármennyire is próbálok normális lenni, ha beleszólok, nem jön össze úgy, hogy beilleszkedjek :P