beküldve: 2008-09-10 17:37:25
(#559) Válasz Kaminaga (#557) üzenetére
Daimoon
[ Megszállott ]
Kaminagám^^!

Pötyögj egy pár sort majd a csíkmentes ragyogásról, mert rámfér XD Lusta disznó létemre apa készítette el a stáblistát és a címet, mert tanulok hejjde nagyon^^


Ma vettem meg a Páncélfűzéshez a dolgokat végre valahára és az antikvár könyvek árából az Árnybíró 11-et

Most Infót tanulok, tömör 10 oldal elméletből holnap doga lesz... De én nem tudok figyelni XD Kaminaga, ma mákos létemre 3 órán is Koppány csoportjával voltunk, és mellém ült az órán, és vég " Hentáj " - ozta az egészet. Egyedül ezt a szót tudja Japánul , N.C. XD Új Pixek majd mennek MSN-en, ha leszedtem a telómról őket XD Végigkandiztam az angolt, Hátsó padban fotózgattam a misztert XD


Agyilag le vagyok terhelve maximálisan, tanulás és a Con izgalmai, habár anya lemondta a diplomatatalálkozót, azért még közbejöhet ez-az XD
Eldőlt : Hajnali 3 -kor kelek, összeszedem magam háromnegyed óra alatt, és paróka nélkül, kontyosan utazok majd XD Egy olyan 7 fele már ott leszek, a parkolóban vedlek át terveim szerint XD És utánna buli, egy dolog a húzós, a bracer-em csak péntek délután készül el, kifogyott az anyag XD
Fáradt vagyok, de azért Concentrálok a Conra XD És már a fél tanári kar tudja hogy mi lesz szept. 27-28.-án a PeCsában^^
A Rajztanár pedig megengedte h mangarajzolással teljesítsem az első félévet XD

Sorry a sok offért, de nem enged fel msn-re
 
Én voltam a Kék Trollféleség a Sakuraconon xD =)
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-09-10 17:38:08